O nama...

 

GEO SUSTAVI d.o.o.

 


GEO SUSTAVI djeluje od 2000. godine.
Glavna djelatnost je uvoz i distribucija specifične opreme, instrumenata za geodeziju i građevinarstvo, uređaja za navigaciju (GPS/GNSS), opreme i instrumenata za šumarstvo, instrumenaza za hidrografsku izmjeru, instrumenata za traženje podzemnih instalacija i drugih objekata ispod zemlje - GPR (Ground Penetrating Radar). Za spomenutu robu pružemo usluge obuke za rad na istoj, usluge servisa i jamstvenog održavanja.

GEO SUSTAVI d.o.o. posluje na dvije lokacije, centrala u Splitu i poslovna jedinica u Zagrebu, te trenutno broji 6 stalno zaposlenih na neodređeno vrijeme.

- Vedran Solarić, ing.geod. direktor (vedran@geosustavi.hr)
- Marina Šagi, računovodstvo (marina@geosustavi.hr)
- Vesna Sever, šumarska, geološka i geodetska oprema (vesna@geosustavi.hr)
- Marin Lučev, ing. podrška i servis (marin@geosustavi.hr)
- Boris Vetma, geod.teh. prodaja i podrška (boris@geosustavi.hr)
- Ivan Vučinović, servis i podrška (ivan@geosustavi.hr)


Ovlašteni smo zastupnici za:

- STONEX, Italija (geodetski instrumenti i pribor)
- NIKON, Japan (geodetski instrumenti)
- IDS, Italija (geo-radar)
- CARLSON, USA (geodetski software)
- VALEPORT, UK (dubinomjeri)
- HYPACK, USA (hidrografski software)
- SILVA, Švedska (kompasi, oprema za šumarstvo)
- HAGLOF, Švedska (instrumenti i oprema za šumarstvo)
- LASER TECHNOLOGIES, USA (daljinomjeri)
- JUNIPER, USA (terenska računala)
- HANDHELD, Švedska (terenska računala)
- Pix4D, Švicarska (3D softveri)
- Wingtra, Švicarska (VTOL dronovi)


OIB 16926275000
Trgovački sud u Splitu Tt03/1843-8, MBS 060195104. Temeljni kapital 20.000,00kn uplaćen u cjelosti. Predsjedni uprave i osnivač: Vedran Solarić. Član uprave: Danijela Marčina Solarić.

GEO SUSTAVI d.o.o.
Gundulićeva 26, 21000 Split
Froudeova 3, 10000 Zagreb

Kontakt podaci ...

Računi:

Raiffeisen Bank
IBAN HR5224840081102419060
 
Sberbank
IBAN HR7825030071100075903