Kontakt:


 

  Sjedište SPLIT: Poslovna jedinica ZAGREB:
   
GEO SUSTAVI d.o.o.
Gundulićeva 26
(Dalma - Dobri, 1. kat)
21000 Split
 
GEO SUSTAVI d.o.o.
Froudeova 3 (1. kat)
10000 Zagreb
 


tel: +385 (0)21 484 556
       +385 (0)21 582 208

tel: +385 (0)1 5615 801
       +385 (0)1 6528 592


fax: +385 (0)21 484 556

fax: +385 (0)1
6528 592
     

 

info@geosustavi.hr
podrska@geosustavi.hr


 

pjzagreb@geosustavi.hr
 

  Vedran Solarić, direktor, 091/537 8294 vedran@geosustavi.hr
Marin Lučev, podrška i servis, 091/484 5560
marin@geosustavi.hr
Boris Vetma, prodaja i podrška, 091/183 4182
boris@geosustavi.hr
Marina Šagi, računovodstvo, 091/484 5562
marina@geosustavi.hr

 
Vesna Sever, voditelj PJ Zagreb, prodaja, 091/484 5561, vesna@geosustavi.hr
Ivan Vučinović, servis i podrška, 091/484 5563
ivan@geosustavi.hr
 
   
 
http://premium-wordpress-themes.org
 
 
Prikaz veće karte